logo
Dom Pomocy Społecznej
im. Świętego Brata Alberta w Tarnowie

ul. Szpitalna 53, 33-100 Tarnów
tel/fax: 14 6888-666, e-mail: dpstarnow@dps.okay.pl
  


Uwaga! Informacja!
11 marzec 2020


W związku z ryzykiem zachorowalności na choroby układu oddechowego, uprzejmie informujemy o całkowitym zakazie odwiedzin do odwołania.
Dział Dzienny Dom Pobytu nieczynny do odwołania

Komunikat dotyczący Domu Pomocy Społecznej

Zapewniamy możliwość kontaktu telefonicznego
14 688 86 66


           Wesołego Alleluja

Pełnych spokoju i nadziei Świąt Wielkanocnych,
spędzonych w rodzinnym gronie
oraz wiele pomyślności na nadchodzący czas.
Niech te Święta wniosą w serca rrwiarę i otuchę
wypełniając nasze domy miłością i
szczęściem
Życzy
Społeczność DPS im. Świętego Brata Alberta w Tarnowie


Czytaj więcej ...            Wesołego Alleluja

Pogody ducha, zdrowia i
radości
oraz wszelkiego dobra
składa
Stowarzyszenie Srebrne Skronie


Czytaj więcej ...            U nas są najlepsze pączki !!!
20 luty 2020


Jak przystało na staropolska tradycję mieszkańcy Domu, uczestnicy spotkań w DDP a także pacjenci ZOL świętowali „Tłusty czwartek”! W tym roku w konsumpcji ostatkowych smakołyków Seniorom towarzyszyła miła muzyczna atmosfera, o która zadbał ł muzyczny zespół „Legato” .Chwila wspólnego szaleństwa, integracyjna zabawa , dobry humor ,śpiew ,ciekawe quizy – sprawiły że nasze pączki smakowały wybornie i jak stwierdziły uczestnicy zabawy były najlepsze w całym Tarnowie

Czytaj więcej ...            Walentynki
14 luty 2020


”Odrobinę szczęścia w miłości” i ”każdemu wolno kochać” - te dwa motywy ze znanych polskich przebojów uwodziły Seniorów hucznie świętujących Dzień Zakochanych. W świetlicy Domu, która na czas świętowania zamieniła się w przytulną kawiarenkę bawili się Mieszkańcy DPS i uczestnicy spotkań w DDP, których serca mimo upływu lat nadal są gorące i pełne miłości.

Czytaj więcej ...            Jubileusz 100 -lecia Urodzin
6 luty 2020


W czwartek 6 lutego Społeczność DPS z wielką radością przeżywała uroczystość Jubileuszu 100 rocznicy Urodzin pani Marii mieszkanki Domu. Uroczystość rozpoczęła się mszą święta w intencji szacownej Jubilatki w kaplicy Domu. Pani Maria setne Urodziny świętowała w otoczeniu rodziny, Dyrekcji współmieszkanek i pracowników Domu.

Czytaj więcej ...            Koncert Noworoczny
22 styczeń 2020


Z wielką przyjemnością Seniorzy wysłuchali koncertu noworocznego w wykonaniu wolontariuszy z I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie a także młodziódkiej wokalistki z Pałacu Młodzieży. Wykonawcą towarzyszyli skrzypek i akordeonista. .”„Dwóch Józków „ jak sami siebie nazywali zagrało i zaśpiewało najpiękniejsze polskie kolędy.

Czytaj więcej ...            Bal Karnawałowy
21 styczeń 2020


To był iście karnawałowy zawrót głowy. W rytmach największych karnawałowych hitów Seniorzy z DPS,DDP a także znajdującego się po sąsiedzku Zol-u bawili się na zabawie karnawałowej.Seniorzy dali upust karnawałowej radości nie tylko podczas ognistych tańców ale także w czasie licznych zabaw biesiadnych i konkursów.

Czytaj więcej ...            Kolędowanie z Kumotrami
18 styczeń 2020


Jak co roku z kolędą do DPS przybył Zespół Kolędniczy Kumotry z Mościc. Swoim śpiewem najpiękniejszych kolęd, tych tradycyjnych a także współczesnych ucieszyli wszystkich mieszkańców Domu a także podopiecznych DDP.

Czytaj więcej ...            Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2008-2016 DPS Tarnów