Dzień Seniora

30 wrzesień 2022

1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Seniora, święto ustanowione przez ONZ.
W naszym Domu już w piątek 30 września hucznie obchodzono to ważną datę . Uroczystość odbyła się w świetlicy Domu. Licznie przybyłych Seniorów przywitała Pani Dyrektor. Na początku swojego wystąpienia złożyła Seniorom serdeczne życzenia i zaprosiła do wspólnej zabawy.

Na stole leżą ręcznie robione jesienne dekoracje oraz kartka z napisem Dzień Seniora Czworo seniorów siedzi na wózkach inwalidzkich,jedna Seniorka deklamuje wiersz

Spotkanie rozpoczęło się od występu Zespołu „Iskierka" złożonego z zacnych Mieszkańców Domu. Zespól zaprezentował wesołą, pełną humoru składankę wierszy i piosenek dedykowanych Seniorom. Całość uroczystości dopełniły swoim występem „Siemaszki” , który nie pierwszy raz gościły w naszym Domu , a swoim występem rozgrzały do czerwoności e uczestników spotkania.
Było głośnio i bardzo energetycznie.

Na biesiadnych stołach królowała szarlotka w towarzystwie miodowego ciasta i pachnących różą francuskich rogalików. Aromatyczna kawa wybornie wszystkim smakowała , poprawiając i tak dobre tego dnia samopoczucie i nastrój . Seniorom życzymy pogody ducha, spełnienia marzeń , długich lat życia wypełnionych zdrowiem, szacunkiem i miłością.

Seniorzy siedzą przy stołach

Galeria