Obchody Dnia Babci i Dziadka

21 i 22 styczeń 2023

„Rogaliki u Babci i Dziadka” tak ciepło i smacznie nazwano tegoroczną imprezę przez organizatorów . Z tej okazji Mieszkańcy Domu oraz goście, spotkali się w Świetlicy 20 stycznia . W ten dzień tu królowali wszyscy - Babcie, Dziadkowie oraz cała reszta- Wnuczęta, trochę starsze ale przecież nie ma górnej granicy wiekowej w tej kategorii .

Zdjęcie kolaż - jako tło 3 Seniorki siedzące przy stole, przebrane za wnuczęta, na dole zdjęcia naklejone 3 inne - z tablicą z nazwą imprezy, dwa pozostałe przedstawiają postacie przebrane za Babcię i Dziadka Seniorka siedzi na krześle, jest przebrana za złotą rybkę

Na samym początku ustalono że będzie wesoło . Przywitanie i życzenia okolicznościowe złożyły Seniorki , wcielające się w postacie wnuczek - studentka Olka z Jagiellońskiego Uniwersytetu, tęczowa Bet z Anglii i słodka Lusia ulubienica Dziadka . Jedną z kontrowersyjnych postaci na scenie była „Złota Rybka” z lombardu jaka chętnie przyjmowała wszystko w scenografii piosenki „Przepijemy naszej babci ”. Prowadzić święto i bawić gości konkursami próbowali Babcia i Dziadek . Miłą niespodzianką był występ uczestników DDP , Seniorzy udowodnili że wiek to tylko liczba .

Kolejnym przystankiem tego dnia było wręczenia dyplomów „Babci i Dziadkowi Roku’’. Nie obeszło się bez wzruszeń , a przepyszne rogaliki i kawa dosładzały świetną atmosferę . Święto ozdobiono przypiekanym śpiewem Siemaszek z Międzyosiedlowego Centrum Aktywności Senioralnej Siemacha w Tarnowie .To była wisienka na torcie .
Na koniec jeszcze raz BABCIOM I DZIADKOM
 Dziękujemy za wszystko i przesyłamy najszczersze życzenia zdrowia, miłości, pomyślności oraz aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech i radość.

Zdjęcie zbiorcze, z prawej strony siedzą Seniorzy, z lewej znajduje się scena oraz aktorzy

Galeria